AKTUALNOŚCI

ZAGŁOSUJ NA NAJCIEKAWSZE STOISKO TARGOWE I WYGRAJ ATRAKCYJNE NAGRODY!

Jak co roku zachęcamy Odwiedzających do głosowania na najciekawiej zaaranżowane stoisko targowe! Głosować można na blankietach, które będą rozdawane w trakcie Targów. Kupony do głosowania będzie można również znaleźć w targowym Vademecum. Wystarczy wpisać swoje dane i podać numer najbardziej oryginalnego stoiska targowego, umieścić kupon w specjalnej urnie zlokalizowanej w pobliżu biura Targów i zdobyć szansę na wygranie rekuperatora ufundowanego przez firmę Admarbud, dwóch palet ekogroszku od firmy TAURON Wydobycie S.A. oraz innych atrakcyjnych nagród.

15 marca 2018

WIODĄCY POLSKI PRODUCENT HYDRAULICZNYCH DŹWIGÓW SAMOCHODOWYCH (HDS)

Bielska Fabryka Dźwigów BEFARD to wiodący polski producent hydraulicznych dźwigów samochodowych (HDS). Tym razem podczas Targów firma zaprezentuje urządzenia próżniowe własnej produkcji. Manipulatory oraz chwytaki próżniowe do powierzchni płaskich z pewnością zainteresują wszystkich zajmujących się montażem oraz transportem szkła, kamienia, blach lub płyt warstwowych. Firmę BEFARD znajdziesz podczas Targów na stoisku nr 166.


14 marca 2018

PROFESJONALNA REALIZACJA INSTALACJI GRZEWCZYCH, SANITARNYCH i WENTYLACYJNYCH

Firma ADMARBUD specjalizuje się w projektowaniu i realizacji instalacji grzewczych, sanitarnych i wentylacyjnych. ADMARBUD działa na rynku wrocławskim już od 21 lat zapewniając nowoczesne i innowacyjne rozwiązania, szczególnie dla budownictwa jednorodzinnego. Firma zapewnia kompleksową obsługę – od projektu do pełnej realizacji wraz z późniejszym serwisowaniem. Firmę ADMARBUD znajdziesz podczas Targów na stoisku nr 119.


10 stycznia 2018

ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ W TROSCE O NATURĘ

Dziś na całym świecie obchodzony jest Światowy Dzień Obniżania Kosztów Energii. Do grona wystawców Tarbudu dołączyli już liderzy zorientowanego ekologicznie budownictwa, m.in. Izodom 200 – producent pustaków styropianowych do budowy domów pasywnych, firma Dennert specjalizująca się w szybkim, nowoczesnym i energooszczędnym budownictwie oraz Wolf System – lider w budowie domów prefabrykowanych. Chcesz zgłosić udział swojej firmy w Targach Tarbud?


5 stycznia 2018

Z NOWYM ROKIEM, NOWYM KROKIEM

Czy wiesz, że remont mieszkania jest jednym z najpopularniejszych postanowień noworocznych? Rozpoczynający się 2018 rok to doskonały czas na realizację planów związanych z budową domu czy zmianą aranżacji wnętrza, a marcowe Targi Tarbud świetną okazją do nawiązania kontaktów i poznania najnowszych trendów. Wciąż trwa boom budowalny i nic nie zapowiada, aby branża deweloperska  rozpędzona w zeszłym roku miała szybko wyhamować. Inwestycjom sprzyja również wyjątkowo łagodna zima.


8 grudnia 2017 

PIĘKNY DOM TO WNĘTRZE Z CHARAKTEREM

Projekt i jego realizacja to bardzo ważne etapy pracy nad domem, ale dopiero wykończenie wnętrza pozwala nadać mu niepowtarzalnego charakteru, który odpowiadać będzie potrzebom jego przyszłych mieszkańców. Dlatego na targach TARBUD 2018 powstanie Strefa Piękny Dom, która będzie źródłem inspiracji w zakresie twórczej aranżacji wnętrz. Bez względu na to, czy marzysz o przytulnej przestrzeni rozświetlonej świecami, czy preferujesz minimalistyczne szarości, w Strefie Piękny Dom poznasz najnowsze trendy i rozwiązania proponowane przez dekoratorów wnętrz.


24 listopada 2017

BUDOWAĆ W ZGODZIE Z NATURĄ

Przemysł budowlany wykorzystuje cenne zasoby i może wywierać niekorzystny wpływ na środowisko. Dlatego tak istotne jest stosowanie naturalnych materiałów budowlanych, które są nie tylko ekologiczne, ale także energooszczędne. W nowoczesnych domach stosuje się m.in. rozwiązania nakierowane na wykorzystanie naturalnej energii słonecznej, a wnętrza projektuje się taki sposób, aby układ pomieszczeń sprzyjał zachowaniu zakumulowanej energii. W trakcie najbliższej edycji TARBUD 2018 poznać będzie można lepiej te i inne zasady zrównoważonego budownictwa.


10 listopada 2017

SKORZYSTAJ Z JESIENNEJ PROMOCJI I ZYSKAJ NAWET 30% RABATU!

Nie zwlekaj i już teraz dokonaj rezerwacji! Przesyłając zgłoszenie udziału w targach przed końcem listopada 2017 r. nie tylko gwarantujesz sobie możliwość wyboru najkorzystniejszej lokalizacji stoiska, ale zyskujesz szansę na uzyskanie następujących rabatów:

  • wczesna rezerwacja (do 31.12.2017 r.): 5% rabatu
  • dla wystawców biorących udział w ubiegłorocznej edycji: 5% rabatu
  • za rezerwację dużej powierzchni (pow. 30 m2): 10% rabatu
  • przygotowanie i przekazanie nagród na konkursy targowe: 3% rabatu
  • organizacja wydarzenia lub atrakcji targowej dla odwiedzających: 5% rabatu
  • wpłata 100% należności za udział w Targach TARBUD 2018: 5% rabatu

Rabaty naliczane są od powierzchni niezabudowanej. Wszystkie rabaty sumują się.


3 listopada 2017

KREATYWNE BUDOWNICTWO I EKOINNOWACJE NA TARGACH TARBUD 2018

Nowoczesne rozwiązania oraz innowacyjne technologie to najważniejsze filary najbliższej edycji targów TARBUD. Trzydniowe wydarzenie w Hali Stulecia koncentrować się będzie na twórczym wykorzystaniu kamienia w budownictwie oraz przybliży możliwości zastosowania ekologicznych i energooszczędnych rozwiązań przyjaznych dla środowiska. Po raz pierwszy w historii targów organizatorzy zaproszą gości i wystawców do specjalnej Strefy Piękny Dom, która będzie źródłem inspiracji w zakresie dekoracji i wyposażenia wnętrz.