Dla odwiedzających

Godziny otwarcia

23.03.2018 – godz.10.00-18.00
24.03.2018 – godz.10.00-18.00
25.03.2018 – godz.10.00-17.00

Ceny biletów

Bilety dostępne podczas wydarzenia w kasach biletowych

 

Rodzaj biletu

Cena PLN

Jednorazowego wstępu

Normalny 15
Ulgowy* 12
Grupowy szkolny** 7

Karnet 3-dniowy***

Normalny 30
Ulgowy* 24

* Bilety ulgowe przysługują uczniom szkół podstawowych, ponadpodstawowych, studentom, emerytom i rencistom po okazaniu ważnej legitymacji oraz osobom niepełnosprawnym.
Dzieciom do 12. roku życia przysługuje wstęp bezpłatny.

** Bilet grupowy szkolny przysługuje grupom liczącym min. 10 osób – grupy szkolne/studenckie, Opiekunowie grup zorganizowanych otrzymują bezpłatnie bilet wstępu (1 bilet dla opiekuna na każdych 10 uczniów). Bilet można zakupić przez portal eBilet lub w kasie przed Targami.

Grupy szkolne/studenckie posiadające bilety elektroniczne, przy wejściu na teren targowy zobowiązane są do przedstawienia listy uczniów/studentów, wraz z pieczęcią dyrekcji szkoły/uczelni. Listę należy przekazać ochronie przy wejściu.

Grupy szkolne/studenckie, które zamierzają zakupić bilety wstępu w dniu Targów w kasie targowej, zobowiązane są do przedstawienia w kasie listy uczniów/studentów, wraz z pieczęcią dyrekcji szkoły/uczelni.

Szczegóły i formularz zgłoszenia grupy: http://tarbud.wroclaw.pl/dla-odwiedzajacych/oferta-specjalna/

*** Karnet 3-dniowy, ważny w dniach i godzinach otwarcia Targów TARBUD 2018, ważny dla 1 osoby, uprawnia do wielokrotnego wchodzenia na Targi TARBUD 2018

Płatność za bilety:

Akceptowalne formy płatności za bilety w kasie targowej: karta płatnicza i gotówka. Na parkingu BUDIMEX położonym przy Hali Stulecia znajduje się bankomat PlanetCash.

FAKTURY ZA BILETY:

Faktura za bilet zakupiony w kasie:

Fakturę można otrzymać w puncie fakturowania w Biurze Targów TARBUD w godzinach otwarcia Targów na podstawie paragonu zakupu.

Faktura za bilet elektroniczny:

W przypadku zakupu biletu przez portal eBilet istnieje możliwość otrzymania faktury zgodnie z regulaminem serwisu: https://www.ebilet.pl/regulamin/